Wykrzycz to!

14705858_1754297268165633_3777257293678758235_n

Tydzień temu przeglądając aktualności na Facebooku natrafiłam na wydarzenie udostępnione przez jedną moją znajomą: Październikowy Wieczór Chwały. Od razu postanowiłam, że pojadę. Nie było dla mnie ważne to, że było to późnym wieczorem, na drugim końcu miasta, którego nie znam, i w dodatku padał deszcz. Miałam inną propozycję spędzenia tego wieczoru, ale twardo stałam przy tym, co sobie postanowiłam, wsiadłam w autobus i pojechałam.

Całość adoracji prowadziła siostra zakonna. W pewnym momencie zachęciła nas, aby właśnie w tym momencie przedstawić Panu Jezusowi wszystkie nasze problemy, wszystko to, co nas w naszym życiu boli, z czym się nie zgadzamy. Od razu przypomniało mi się kazanie ks. Piotra Pawlukiewicza, które znalazłam dzień wcześniej w internecie. Powiedział w nim, że ze wszystkimi reklamacjami mamy iść do Pana Boga, bo to On stworzył ten świat. Dlatego klęcząc przed Najświętszym Sakramentem złożyłam Jezusowi moje reklamacje. Ze łzami w oczach powiedziałam o tym, co sprawia mi największy ból w mojej codzienności. Poczułam po tym ogromny pokój w sercu.

A efekt tej modlitwy? Już dobę później spędziłam najwspanialszy w ostatnim czasie wieczór, będący zaprzeczeniem tych wszystkich problemów przedstawionych Jezusowi podczas Adoracji. Na pewno dużo zmienił on w moim życiu, a czas pokaże czy te zmiany są pozytywne czy negatywne. Jedno wiem, że już dawno nie dziękowałam Panu Bogu co pięć minut za to, co się dzieje. A to wszystko było tak niezwykłe, że tylko działanie Boga mogło do tego doprowadzić.

Dlatego zachęcam Was do powierzania Niebieskiemu Tacie naszych problemów. Z Nim na pewno znajdziemy ich rozwiązanie.

Chwała Panu <3

1 komentarz

  1. S. Nikodema i s. Aneta
    ·

    Witajcie! My współpracowałyśmy z Jezusem i ekipą parafialną, by czas spędzony z Jezusem był jak najbardziej owocny! Zawsze w sercu zadajemy Mu pytanie: Jezu, co chcesz powiedzieć ludziom, do których nas posyłasz? A On dając natchnienia odpowiada…. Boże, bądź uwielbiony! Ty jesteś Bogiem żywym, działającym dzisiaj! Kochającym mnie dzisiaj!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *